Simple_banner_duraspin

O spoločnosti SENCO

MENÍME SPÔSOB BUDOVANIA – SPOLOČNE AKO JEDEN CELOK

Sme spoločnosť SENCO, priekopníci v oblasti upevňovacích riešení od roku 1951. Ak poznáte upevňovanie, poznáte aj nás. Upevňovanie materiálov je totiž špecializácia, ktorá si vyžaduje špecifické náradie vhodné na danú prácu. Sme hrdí na to, že sme na trh priniesli inovácie, ktoré sa stali štandardom v oblasti upevňovania materiálov. Inovácie ako technológia Fusion a DuraSpin.

Ako sa nám podarilo uviesť na trh skvelé náradie? Tým, že plne chápeme našich koncových používateľov, čo ich zaujíma, čo potrebujú, a vidíme veci z ich perspektívy. Komunikujeme s nimi o tom, čo by im uľahčilo, skvalitnilo a zefektívnilo prácu. Každý v spoločnosti SENCO sa snaží nájsť najlepšie riešenia pre našich zákazníkov. Zadajte nám, čo potrebujete, a môžete si byť istí, že si vyhrnieme rukávy, pustíme sa do práce a iniciatívne nájdeme najlepšie riešenie pre každú situáciu.

Každý, kto pracuje v oblasti upevňovania materiálov, vie, že použité náradie môže vašu prácu podporiť alebo pokaziť. Malo by zvýšiť vaše zručnosti a zlepšiť vašu efektivitu. Chcete sa naň spoľahnúť a dôverovať tomu, že bude fungovať rovnako ako včera a predvčerom.

Kvalitu máme v DNA a dbáme na to, aby sa premietla do všetkého nášho náradia a služieb. Ide o odolnosť: aby naše náradie vydržalo, aby ste s ním mohli tvoriť dlhý čas. 

Myslíme na budúcnosť a tak si udržiavame náskok pred ostatnými. Vždy hľadáme nové nápady pre všetky naše produkty a služby. Pri všetkom, čo robíme, berieme svoje povinnosti vážne. Znamená to, že si uvedomujeme vplyv všetkých rozhodnutí, ktoré ako spoločnosť robíme, ich dosah na budúcnosť našej planéty, jej obyvateľov a prosperitu každého z nich. V našej sekcii Novinky vás informujeme o nových produktoch, technológiách a ďalších novinkách v spoločnosti SENCO.

Naším cieľom v spoločnosti SENCO je spolupracovať s našimi zákazníkmi, koncovými používateľmi a tímom, aby sme poskytovali čo najlepšie služby, pracovné postupy a produkty. So základňou splnomocnených zástupcov a s transparentnou komunikáciou. Pracujeme ako jeden celok a to nás posúva vpred. Inšpiruje a stimuluje nás to, aby sme prichádzali vždy s novými nápadmi. Prelomové zmeny v spôsobe upevňovania materiálov a v spôsobe budovania. Máte otázku, pripomienku alebo nápad na zlepšenie našich produktov? Určite sa s nami spojte!

SENCO je súčasťou spoločnosti Kyocera Senco Europe. Máme pobočky vo viac ako 20 štátoch Európy a sme tak k našim zákazníkom čo najbližšie.